Vervoer koudemiddelen ADR

Vervoer koudemiddelen ADR

Nagenoeg alle NVKL leden worden bijna dagelijks geconfronteerd met het vervoeren van koudemiddelen en andere industriële gassen (denk hierbij aan de gassen voor hardsolderen/lassen en stikstof). Voor het over de weg vervoeren van deze gassen in cilinders (maar ook in apparatuur) zijn in Europa regels afgesproken. Hieronder vind u de benodigde informatie waarin duidelijk staat omschreven waar u als bedrijf aan moet voldoen en hoe u zelf kunt bepalen of u bent vrijgesteld van vergunningen voor het over de weg vervoeren van genoemde gassen in uw bedrijfsauto(’s).

Producten

Gratis downloads voor leden

  • Deze documenten zijn alleen beschikbaar voor leden van de NVKL. Om de documenten te kunnen zien moet u inloggen op deze website.

Veelgestelde vragen
Vind een opleiding
Vind een gecertificeerd bedrijf