Vervoer koudemiddelen ADR

Vervoer koudemiddelen ADR2018-08-14T16:07:35+00:00

Vervoer Koudemiddelen ADR

Nagenoeg alle NVKL leden worden bijna dagelijks geconfronteerd met het vervoeren van koudemiddelen en andere industriële gassen (denk hierbij aan de gassen voor hardsolderen/lassen en stikstof). Voor het over de weg vervoeren van deze gassen in cilinders (maar ook in apparatuur) zijn in Europa regels afgesproken.

Hier vindt u informatie waarin duidelijk staat omschreven waar u als bedrijf aan moet voldoen en hoe u zelf kunt bepalen of u bent vrijgesteld van vergunningen voor het over de weg vervoeren van genoemde gassen in uw bedrijfsauto(’s).

Wetgeving

Downloads & producten

De NVKL heeft een aantal tools ontwikkeld die voor alle leden te gebruiken zijn. Klik hier voor het volledige overzicht.

Vind een NVKL-lid

Op zoek naar een erkend installateur of leverancier? Zoek per categorie of bij u in de buurt. Ga naar onze bedrijvengids.