Wie zijn we?

De NVKL is de Nederlandse Vereniging van ondernemingen op het gebied van de Koudetechniek en Luchtbehandeling (NVKL). We zijn een representatieve branche- en werkgeversorganisatie van bijna 400 bedrijven in de professionele koudetechniek en klimaatbeheersing. Ondernemingen uit de hele keten, zowel leveranciers als installatiebedrijven, adviesbureaus en onderwijsinstellingen, zijn bij de NVKL aangesloten.

Wat doen we?

De NVKL dient de (bedrijfs)economische belangen van haar leden – actief in koudetechniek, warmtepomptechniek, klimaattechniek en/of airconditioning – én de branche in de breedst mogelijk zin. De NVKL draagt bij aan de continuïteit van haar leden door:

Het NVKL-bureau

Het NVKL-bureau is van maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.00 uur bereikbaar voor al uw vragen. Naast de NVKL-leden kunnen ook andere partijen, zoals overheden, pers, et cetera, bij het bureau terecht voor informatie en advies. U kunt hiervoor contact opnemen met het secretariaat.

Henry Kruiper

Directeur NVKL
henry@nvkl.nl
079 – 35 31 258

Karin van der Maarel

Projectmanager Marketing & Communicatie
karin@nvkl.nl
079 – 35 31 211

Miranda Groot Zwaaftink

Projectmanager Wetgeving en Innovatie
miranda@nvkl.nl

Tom de Boer

Projectmanager Techniek & Milieu
tom@nvkl.nl
079 – 35 31 281

Brenda Witzier

Projectmanager Onderwijs & Arbeidsmarkt
brenda@nvkl.nl
06 -27 34 59 33

Elsa van der Zwan

Projectmanager Communicatie
elsa@nvkl.nl
079 – 35 31 162

Bianca Smit

Secretariaat
bianca@nvkl.nl
079 – 35 31 259

Ina Teunisse

Secretariaat
ina@nvkl.nl
079 – 35 31 166

Caroline Donders

Secretariaat
caroline@nvkl.nl
079 – 35 31 372

Voordelen NVKL-lidmaatschap

Bent u leverancier, installateur of anderszins verwant met de koudetechniek en/of klimaatbeheersing, dan bent van harte welkom bij NVKL! We sturen u graag een informatiepakket op of komen bij u langs om de voordelen van het lidmaatschap voor uw individuele situatie toe te lichten.

LID WORDEN

Een vereniging door en voor leden

Het beleid van de NVKL wordt voor het grootste gedeelte gemaakt door de NVKL-projectgroepen. De projectgroepen zijn, binnen het door het NVKL-bestuur gegeven mandaat, zelfstandig. Ieder jaar legt een projectgroep haar beleid en de wijze waarop daar uitvoering aan wordt gegeven, vast in een projectbeschrijving. Een projectgroep houdt beleidsmatig gezien voortdurend een vinger aan de pols. Nadat iedere projectgroep haar projectbeschrijving voor het nieuwe jaar heeft geformuleerd, worden deze in de jaarlijkse beleidsdiscussiemiddag gepresenteerd en bediscussieerd. Aan de hand van de projectbeschrijvingen en de algemene overkoepelende beleidsplannen stelt het bestuur het algemene NVKL-beleidsplan vast.

BESTUUR

PROJECTGROEPEN

BELEID

Downloads & producten

De NVKL heeft een aantal tools ontwikkeld die voor alle leden te gebruiken zijn. Klik hier voor het volledige overzicht.

Vind een NVKL-lid

Op zoek naar een erkend installateur of leverancier? Zoek per categorie of bij u in de buurt. Ga naar onze bedrijvengids.