10 november 2023 1 min

Wil jij kans maken op dé innovatieprijs in de koudetechniek en klimaatbeheersing? Of ken je een bedrijf die een innovatief én praktisch toepasbaar product op de markt heeft gezet? Laat het ons dan weten en dien jouw inzending in om kans te maken op de NVKL Koeltrofee 2024!

NVKL Koeltrofee

De NVKL Koeltrofee wordt al sinds 1989 eens in de twee jaar uitgereikt door NVKL, als blijk van erkenning en waardering voor de innovaties in de koudetechniek en klimaatbeheersing. Volgend jaar zal de trofee wederom op het NVKL Paviljoen op de VSK-beurs (6 t/m 9 februari 2024) uitgereikt worden.

De Koeltrofee 2022 werd gewonnen door Servex. Zij dienden hun tweetraps hoge-temperatuurwarmtepomp met natuurlijke koudemiddelen in, waarmee in één dag de collectieve cv-ketel van een bestaand wooncomplex van circa 50 woningen vervangen kan worden.

Heeft jouw onderneming ook een mooi innovatief product of dienst neergezet, of ken je een dergelijk bedrijf? Dan ontvangen wij graag uiterlijk 8 december jouw inzending!

Meer informatie en aanmelden

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?