17 maart 2023 1 min

Wat een leuke dag op het #beroepenfeest van Zoetermeer On Stage!

Beroepenfeest

939 vmbo-leerlingen bezochten in drie rondes het beroepenfeest om kennis te maken met heel veel verschillende beroepen. De beroepen waren in vier sectoren gedeeld: economie & handel, groen&natuur, zorg&welzijn en techniek.

Verloop van de middag

Om 15 uur werd de laatste ronde geopend door minister van onderwijs Dennis Wiersma. Bij elke ronde werden de leerlingen onder begeleiding van een brassband en een luid applaus van de beroepsbeoefenaars binnen gehaald. Waarna zij in gesprek gingen met de beroepsbeoefenaars om 2 afspraken te scoren voor de doe-dag.

Van Dorp en NVKL deelden een tafel en doen over twee weken samen de doe-dag waar de leerlingen zich vandaag voor konden aanmelden. Over twee weken kunnen we 29 leerlingen verwachten die we dan een ochtend of middag laten kennismaken met Installatie-, elektro- en koudetechniek.

Kijk op de website of er ook een On Stage bij jou in de regio is en doe mee!

Ga naar On Stage

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?