13 mei 2022 1 min

Vanaf 1 april 2021 gelden er geluidseisen voor buitenunits van warmtepompen op percelen met een woonfunctie. Met behulp van een rekentool bepaal je of het geluid van een buitenunit binnen de wettelijk gestelde eisen valt.
E-learning module
Voor het gebruik van de rekentool is er in opdracht van Wij Techniek een e-learning module ontwikkeld. Naar aanleiding van vragen van installateurs over de complexiteit van de rekentool heeft NVKL deze vraag voorgelegd aan Wij Techniek. In samenwerking met Techniek Nederland en Vereniging Warmtepompen is er expertise voor de ontwikkeling ingebracht.

Deze e-learning module is bedoeld als handvat bij het gebruiken van de rekentool. Er wordt gekeken naar een aantal veel voorkomende situaties uit de praktijk. Stapsgewijs word je geholpen bij het invullen van de rekentool. Daarnaast wordt in de module een toelichting gegeven over de begrippen bij geluid.

Hier vind je alle info over de wettelijke regeling en de rekentool.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?