9 december 2021 1 min

Steeds meer NVKL-leden verzoeken ons een ordernummer op (contributie)facturen te zetten. Voor een goede verwerking vragen wij u de gegevens tijdig bij ons aan te leveren. De bij ons bekende hoofdcontactpersoon ontvangt hier binnenkort een mail over. Vermeld dan ook het aantal monteurs die koeltechnische werkzaamheden verrichten (installateurs) of het aantal buitendienstmedewerkers (leveranciers). De informatie kunt u mailen naar info@nvkl.nl.

De contributie voor 2022 is niet gewijzigd ten opzichte van 2021. Wij streven ernaar de facturen 1 februari 2022 te versturen. Ook in 2022 is het weer mogelijk de contributie in 4 termijnen te voldoen: de eerste termijn 1 maand na factuurdatum; de volgende drie om de 2 maanden.

Wij rekenen op uw medewerking en danken u bij voorbaat!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?