22 juli 2021 1 min

Zonder NVKL lidbedrijven geen NVKL. We horen graag hoe u als lid de vereniging ervaart en wat wij kunnen doen om deze ervaring te verbeteren. In september ontvangen alle NVKL leden een uitnodiging van Integron voor deelname aan het Ledentevredenheidsonderzoek. Integron is bij veel NVKL leden bekend en heeft de afgelopen jaren vaker het Ledentevredenheidsonderzoek uitgevoerd.
Hoe gaat het in zijn werk?
U ontvangt begin september een e-mail van Integron met een link, waarmee u online de vragenlijst kunt invullen. Wij vragen u hier naar uw mening over de vereniging en de dienstverlening van het NVKL bureau. Deze resultaten geven inzicht in wat goed gaat en waar verbetering mogelijk is. Uiteraard worden de resultaten met u gedeeld, bijvoorbeeld tijdens de regiobijeenkomsten in het najaar.

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?