4 mei 2021 1 min

Heeft u het NVKL Magazine al op uw deurmat gevonden? Deze is eind april naar alle leden toegezonden. Leest u hem liever digitaal? Download de laatste versie hier.
Vol vertrouwen vooruit!
Een nieuw jaar, een nieuw begin. Ook al leven we nog altijd met een pandemie, NVKL kijkt met vol vertrouwen vooruit. Zo zijn wij druk met het vormgeven van de Meerjarenstrategie en is het bureau samen met het bestuur aan de slag gegaan met startopdrachten die gekoppeld zijn aan thema’s die in de toekomst in
de vereniging een belangrijke rol zullen gaan spelen. Hierover leest u in dit magazine meer.

Daarbij gaan wij voortvarend door met het op de kaart zetten van het keuzevak Koudetechniek. Om als PIE-docent dit vak te kunnen geven, heeft NVKL een lesmethode ontwikkeld. Daarnaast kunnen docenten kennis van de techniek opdoen tijdens de docententraining koudetechniek bij Opleidingscentrum GO°
in Ede (de training verloopt volledig coronaproof). De docententrainer en een aantal cursisten delen in dit magazine hun ervaringen. Ook kunt u als lidbedrijf een actieve bijdrage leveren. Hoe? Lees het artikel op pagina 4.

Met het van kracht worden van de nieuwe Omgevingswet, uitgesteld tot (voorlopig) 1 januari 2022, wordt het Bouwbesluit 2012 vervangen door het Besluit bouwwerken leefomgeving. Wat is er allemaal opgenomen in het Besluit Bouwwerken en Leefomgeving? U leest het in dit magazine. Denk hierbij aan de
nieuwe geluidseisen buitenunits, Beng-eisen & NTA 8800. De projectgroepen hebben ook niet stil gezeten. U leest in de updates meer over bijvoorbeeld nieuwe leermiddelen, een onderzoek naar de personeelsbehoefte in de koudetechniek, nieuwe visiedocumenten en de laatste ontwikkelingen op het gebied van de F-gassenverordening. Noteer vooral alle belangrijke data die u in dit magazine vindt in uw agenda! Wij gaan ervan uit dat we elkaar snel (en hopelijk fysiek) mogen ontmoeten tijdens een van onze bijeenkomsten!

Dit en meer leest u in deze editie van het magazine. Benieuwd naar de vorige edities? Vind hier alle magazines.

Download het magazine hier

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?