8 januari 2021 1 min

Heeft u het NVKL Magazine al op uw deurmat gevonden? Deze is afgelopen december naar alle leden toegezonden. Leest u hem liever digitaal? Download de laatste versie hier.
We kijken vooruit!
In het NVKL magazine leest u de meest actuele informatie over ontwikkelingen die spelen binnen de vereniging. In deze editie blikken we terug op afgelopen jaar, 2020 zullen we dan ook niet snel vergeten. Het jaar dat we ons 70-jarig jubileum samen zouden vieren. Helaas hebben we elkaar alleen digitaal mogen ontmoeten, zoals afgelopen keer tijdens de Algemene Ledenvergadering. We nemen afscheid van 2020 maar ook van Henry Kruiper.

Maar we blikken ook zeker vooruit. De projectgroepen vertellen waar ze komend jaar mee aan de slag gaan en we staan stil bij de aankomende veranderingen op het gebied van wet– en regelgeving. Ook maakt u kennis met Coen van de Sande, hij vertelt over zijn plannen voor 2021.

Dit en meer leest u in deze editie van het magazine. Benieuwd naar de vorige edities? Vind hier alle magazines.

Download het magazine hier

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?