22 december 2020 1 min

In het Bouwbesluit 2012 worden nieuwe geluideisen gesteld aan (nieuw te plaatsen) buiten opgestelde installaties voor warmte- of koude opwekking. Het gaat hierbij om warmtepompen en airco’s die worden toegepast bij woningen en woongebouwen. Eerder was aangekondigd dat deze eisen op 1 januari 2021 inwerking zouden treden tegelijk met de andere BENG-eisen. Om de bouw- en installatiesector tijd te geven te voldoen aan deze nieuwe geluideisen, is de inwerkingtreding hiervan nu vastgesteld op 1 april 2021.

Wilt u zich alvast voorbereiden op de wijzigingen per 1 april 2021, dan kunt u alle beschikbare informatie terugvinden op www.nvkl.nl/rekentool.
Meer informatie over de BENG eisen vindt u op de website van de Rijksoverheid. 

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?