11 december 2020 1 min

Onlangs informeerden wij u al over de rekentool die ontwikkeld is door LBPsight in samenspraak met NVKL, Techniek Nederland, Vereniging Warmtepompen en NVI. In het Bouwbesluit 2012 (Staatsblad 2020, nr. 189) worden geluideisen gesteld aan de (nieuw te plaatsen) buiten opgestelde installaties voor warmte- of koude opwekking. Op basis van akoestische berekeningen kan er toch vooraf aannemelijk gemaakt worden dat voldaan wordt aan de geluidseis.

Om over de rekentool een  uitgebreide toelichting te geven, organiseerden wij samen met de bovengenoemde brancheorganisaties afgelopen 2 december een webinar. Aan de hand daarvan hebben wij een FAQ samengesteld. Deze, het webinar en alle informatie over de rekentool zijn terug te vinden op een speciaal ingerichte pagina op deze website. Mocht u vragen hebben naar aanleiding van het webinar of de rekentool? Neem dan contact met ons op.

Naar de pagina

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?