14 juli 2020 1 min

Opleidingscentrum GO° start speciaal voor de late beslissers met verschillende F-gassen trainingen tijdens de zomer. Werk je met stationaire en mobiele systemen met een koudemiddelinhoud > 3 kilogram? Dan is deze training interessant voor jou! Na het afronden van de training ben je in het bezit van het F-gassencertificaat categorie 1 volgens de BRL 200 richtlijnen. De trainingen starten op 21 juli en 27 juli, dus wees er snel bij!

Over de training
In deze training leer je uit welke componenten een koudesysteem bestaat en hoe deze in een onderlinge samenhang functioneren. Daarnaast leer je welke wetgeving van kracht is op koudesystemen en hoe je dient om te gaan met de verschillende synthetische koudemiddelen. De training is bedoeld voor medewerkers van bedrijven die werkzaamheden verrichten aan koudesystemen.

Meer informatie en aanmelden

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?