10 juli 2020 1 min

In 2021 voert de Europese Commissie een herziening uit van de F-gassenverordening (2014), om te evalueren hoe de verordening functioneert en of aanpassingen gewenst zijn. Gefluoreerde gassen – afgekort F-gassen – zijn sterke broeikasgassen en worden middels de verordening uitgefaseerd, om klimaatverandering tegen te gaan. Veel synthetische koudemiddelen zijn zulke F-gassen. Via AREA, de Europese koepel van brancheorganisaties van installateurs in de koudetechniek, zal NVKL in aanloop naar en tijdens de herziening onder meer aandacht vragen voor de handhaving van de verordening, bijvoorbeeld in het geval van illegale import en ongeoorloofde verkoop en installatie. In het document hieronder vindt u meer informatie over de F-gassenverordening en de aanstaande herziening.

Raadpleeg het document

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?