28 juni 2019 1 min

Op 27 juni ontvingen alle geslaagden van de beroepsopleidingen monteur (mbo niveau 2), eerste monteur (mbo niveau 3) en servicemonteur koude- en klimaatsystemen (mbo niveau 3) hun diploma bij Opleidingscentrum GO˚. Alle deelnemers hebben hier de afgelopen twee jaar hard voor gewerkt! Zij werden daarom in een volle zaal in het zonnetje gezet. De startdata van Opleidingscentrum GO˚ voor het aankomende jaar voor BBL 2 en BBL 3 opleidingen zijn inmiddels ook bekend:

BBL niveau 2, monteur koude- en klimaatsystemen, klas 28:
Week 37 start. Maandag 9 september

BBL niveau 2, monteur koude- en klimaatsystemen, klas 29:
Week 40 start. Maandag 30 september

BBL niveau 3, servicemonteur koude- en klimaatsystemen, service04:
Week 36 start. Maandag 2 september

Ga naar Opleidingscentrum GO˚ en bekijk de mogelijkheden.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?