5 april 2019 1 min

Welke bedrijven in de regio Breda willen meehelpen jongeren te interesseren voor de koudetechniek?
Op maandag 20 en dinsdag 21 mei vindt de GAME ON in Breda plaats. Een evenement waarin jongeren in de leeftijd van 12 t/m 15 jaar worden uitgenodigd om kennis te maken met techniek in de breedste zin van de mogelijkheden. Reeds 1300 leerlingen hebben zich aangemeld! Tijdens deze GAME ON staat NVKL met een stand met daarin twee demonstratie practicum opstellingen en een VR koudetechnische beleving. Wilt u op maandag of dinsdag een paar uurtjes meedraaien en meehelpen om jongeren te interesseren voor koudetechniek en tevens in contact komen met de koudetechnische medewerkers van de toekomst? Meld u zich dan aan bij brenda@nvkl.nl!

Ga voor meer informatie over de GAME ON naar: https://www.fme.nl/nl/agenda/game-regio-breda-2019

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?