21 maart 2019 1 min

Op de beurs Duurzaam Verwarmd gaf de NVKL elke dag twee korte presentaties over warmtepompen, wetgeving en koudemiddelen. Alle deelnemers die bij de presentatie aanwezig waren, ontvingen een voucher voor een gratis masterclass op 24 april bij ons opleidingscentrum in Ede.

1 x masterclass voor monteurs (door opleidingscentrum GO°)
1 x masterclass voor directeur/eigenaren (door NVKL)

Doel van de masterclass is om bezoekers een uitgebreide introductie te geven over warmtepompen, zodat zij daarna weten welke ondersteuning ze nodig hebben en een goede keuze kunnen maken voor een opleiding op het gebied van Warmtepompen.

Was u niet bij de beurs Duurzaam Verwarmd aanwezig, maar bent u wel geïnteresseerd in deze masterclass? Klik dan hier!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?