8 maart 2019 1 min

In april 2019 organiseert de NVKL samen met een aantal leden de welbekende kringbijeenkomsten. Alle leden zijn welkom! We nodigen u van harte uit voor een bijeenkomst bij u in de buurt. De locaties zijn bekend!

Op bezoek bij een collega
Een kringbijeenkomst begint met een rondleiding bij een collega-NVKL-lid die in uw regio gevestigd is, zodat u elkaar leert kennen. Daarnaast biedt een kringbijeenkomst de gelegenheid om met het NVKL-bureau en concullega’s te praten over ontwikkelingen in de sector. Deze keer willen we het met elkaar hebben over de arbeidsmarkt, (alternatieve) koudemiddelen en NVKL-erkenningscriteria.

Geef je mening
Tijdens deze avond heeft u ruim de tijd om uw mening te geven. U kunt aangeven waar de NVKL u mee kan ondersteunen en zo meebepalen waar de NVKL zich de komende jaren op moet richten. Reden te meer om te komen, zouden we zeggen!

Programma
16.30 uur – Ontvangst met koffie
16.45 uur – Presentatie/rondleiding gastbedrijf
17.15 uur – Discussie Arbeidsmarkt
18.00 uur – Maaltijd
18.45 uur – Mededelingen
19.00 uur – Presentatie Koudemiddelen
19.30 uur – Discussie NVKL-erkenningscriteria
20.00 uur – Borrel

Locaties en aanmelden
De kringbijeenkomsten vinden dit jaar plaats bij 6 bedrijven in regio’s door heel Nederland. Er is een maximum van 20 deelnemers per locatie dus schrijf u daarom zo snel mogelijk in via de bijbehorende link.

Dinsdag 2 april
Emondt’s Koeltechniek te Enschede
Gesloten.

Donderdag 4 april
IJskoud te Amsterdam
Gesloten.

Woensdag 10 april
Dijksma Koudetechniek te Emmeloord
Aanmeldlink

Dinsdag 16 april
IVL Bedrijfskoeling te Wijk bij Duurstede
Aanmeldlink

Donderdag 18 april
Guts Installatietechniek te Boxtel
Aanmeldlink

Dinsdag 23 april
Alfa College te Groningen
Aanmeldlink

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?