14 december 2018 1 min

Techneuten zaaien voor later, begint nu!
Techniek zien, doen en ervaren. Dat is het idee achter de techniekmanifestatie Game On regio Breda die dit jaar op 20 en 21 mei 2019 wordt georganiseerd door FME. Tijdens deze twee dagen worden leerlingen van het voortgezet onderwijs (klas 1 en/of 2 vmbo, havo en vwo) in de regio Breda uitgenodigd.

Op deze manier promoot FME techniek bij de medewerkers van de toekomst. FME biedt dit aan op interactieve techniekpleinen die ingedeeld worden op sector, zoals maritiem, machine- en apparatenbouw, logistiek en transport. Maar er is ook ruimte voor thema’s als agri & food, de medische sector, energie (clean en groen) en gebouwde omgeving, want ook in deze sectoren speelt technologie een cruciale rol.

Ook NVKL lidbedrijven kunnen zich presenteren aan de jeugd op de techniekpleinen. Meld u aan en help mee de techneuten van de toekomst te zaaien.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?