16 november 2018 1 min

Het rapport CONNECT2025 is de toekomstverkenning voor Nederland en de installatiebranche. Hieruit blijkt dat de installatiebranche een hoofdrol speelt. Maar hoe pakt u die kansen? De Energietransitie, circulaire economie, verstedelijking, digitalisering: ontwikkelingen waar u nu dagelijks mee geconfronteerd wordt en als installateur een essentiële rol speelt. Maar welke rol pakt u daarin en hoe speelt u dat spel?

Op 30 november organiseren wij een interactieve Young Management sessie, waar u kennis maakt met de 6 vitale thema’s uit CONNECT2025 voor de toekomstontwikkeling van installateurs waar u als bedrijf maar ook als vakman zelf werk van kunt maken. Na de presentatie gaan we met elkaar aan de slag met het benoemen van thema’s die vanuit uw visie belangrijk zijn. Vervolgens ontdekt u de impact ervan op uw eigen organisatie en u vakmensen en weet u welk pad u moet inslaan om van de kansen die genoemd zijn in het trendrapport CONNECT2025 te verzilveren voor u persoonlijk als vakman maar ook als installatiebedrijf.

Om de dag af te sluiten hebben deelnemers de keuze om de offroad baan op te gaan met een terreinwagen of quad.

Aanmelden kan via deze link! 

Voorlopig programma:
12:45 uur – Ontvangst te Moordrecht met eventueel koffie/thee
13:00 uur – Start presentatie
14:00 uur  – Interactieve sessie
15:15 uur – Start offroad rijden
16:30 uur – Einde met een gezellige borrel
17:30 uur – Afsluiting

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?