21 september 2018 1 min

Een warmtepomp wordt als dé oplossing gezien voor de gasproblematiek. De vraag naar installatie ervan zal alleen nog maar toe nemen en er liggen veel kansen voor installateurs. De warmtepomp is echter een wezenlijk ander apparaat dan een cv-ketel, het is gevuld met koudemiddel!

Op de Vakbeurs Energie in Den Bosch geeft NVKL een inleiding in de kansen van warmtepompen. Deze presentatie geeft u inzicht in wat de mogelijkheden zijn, met welke certificeringseisen er gehouden moet worden en wat de ontwikkelingen zijn rondom koudemiddelen.

Data: Dinsdag 9, woensdag 10 en donderdag 11 oktober
Tijd: 10:30 – 11:00
Locatie: Warmte en Elektriciteit

U kunt zich via deze website gratis aanmelden voor de vakbeurs. We zien u graag op 9, 10 of 11 oktober!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?