21 september 2018 1 min

De regering van het Verenigd Koninkrijk heeft bevestigd dat zij de vereisten van de F-gassenwetgeving zal blijven handhaven in het geval van een ‘no-deal’ Brexit. Hoewel de F-gassenwetgeving hoe dan ook blijft bestaan, kan een akkoordloze Brexit betekenen dat Engelse gecertificeerde F-gasmonteurs wellicht opnieuw moeten worden gecertificeerd door een Europese instantie als ze in de EU willen werken. Andersom geldt dit ook voor Europese F-gasmonteurs die in het Verenigd Koninkrijk willen gaan werken. Hoewel de regering volhoudt dat een ‘no-deal’ Brexit onwaarschijnlijk blijft, verzekert Defra (het Engelse Department for Environment, Food & Rural Affairs) de industrie dat de meerderheid van de F-gassenwetgeving niet zal veranderen als het Verenigd Koninkrijk de Europese Unie verlaat.

Lees meer in het artikel van The Cooling Post. 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?