15 juni 2018 1 min

Deze week hebben NVKL-leden voor de laatste keer een uitnodiging van Integron ontvangen voor deelname aan de NVKL Peiling Trends. Door dit onderzoek in te vullen ontvangt u gratis een actueel inzicht in de ontwikkelingen in de branche. Pak deze unieke kans en vul de Peiling trends in voor 18 juni!

Hoe doet u mee?
U kunt de vragenlijst invullen door op de link te klikken in de ontvangen e-mail van Integron. Morgen ontvangt u de laatste e-mail met deze link. Het eerste gedeelte betreft vragen over trends, met de resultaten van dit onderzoek kunt u als bedrijf inspelen op de verwachtingen in de markt. Het tweede onderdeel bestaat uit ledentevredenheidsvragen. Deze resultaten geven inzicht in wat goed gaat en waar verbetering mogelijk is. Zo kunnen wij u nog beter van dienst zijn

Heeft u vragen over dit onderzoek?
Neem dan contact op met Elsa van der Zwan via: elsa@nvkl.nl of 06 54 25 39 88.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?