18 mei 2018 1 min

Volgende week ontvangen alle NVKL-leden een uitnodiging van Integron voor deelname aan de NVKL Peiling Trends. Het onderzoek stelt u en de NVKL in staat om een actueel inzicht te verkrijgen in de ontwikkelingen in de branche.

U ontvangt een e-mail van Integron met een link, waarmee u online de vragenlijst kunt invullen. Het eerste gedeelte betreft vragen over trends, met de resultaten van dit onderzoek kunt u als bedrijf inspelen op de verwachtingen in de markt. Het tweede onderdeel bestaat uit ledentevredenheidsvragen. Wij vragen u hier naar uw mening over de dienstverlening van het NVKL-bureau. Deze resultaten geven inzicht in wat goed gaat en waar verbetering mogelijk is.

Indien u vragen heeft betreffende dit onderzoek, kunt u contact opnemen met Elsa van der Zwan via: elsa@nvkl.nl of 06 54 25 39 88.

Alvast hartelijk dank voor uw deelname.

Met vriendelijke groet,
Henry Kruiper
Directeur NVKL

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?