18 mei 2018 1 min

Een vaartocht door de Biesbosch, een mooie rondrit en een lekkere barbecue zijn de ingrediënten van het volgende Ledenevent. Wilt u erbij zijn op 14 juni, meld u dan hier aan!

Tijdens het Ledenevent is er geen vergadering, het gaat vooral om de gezelligheid en het leren kennen van elkaar als collega’s uit de sector. Vorig jaar werd het een hele leuke, informele middag met schitterend weer. Daar gaan we weer voor!

Tijdens het Ledenevent is ook gelegenheid om afscheid te nemen van Coen van de Sande, die zich 9 jaar heeft ingezet als projectmanager TVM bij de NVKL.Het Ledenevent is bij Fort Lunet in Raamsdonksveer. U kunt zich apart aanmelden voor de activiteiten (vanaf 14.30 uur) en de barbecue (van 18.30 – 20.30 uur).

Meld u (vóór 6 juni) aan via deze link

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?