6 april 2018 1 min

Woensdag 4 april is de eerste kringbijeenkomst van 2018 gehouden. 16 mensen van 10 bedrijven waren te gast bij Assumburg in Uitgeest. Na een rondleiding door en presentatie over het bedrijf werd er gediscussieerd over de NVKL-benchmark en de beeldmerken van de erkenningen. De NVKL wil graag input van de leden over mogelijk aanpassingen aan de logo’s om eindgebruikers nog beter te informeren.

Na de pauze werd er uitgebreid stilgestaan bij de veranderingen in de BRL100. Tussendoor werd ook nog levendig gediscussieerd over de voornemens van de overheid om al binnen enkele jaren de verkoop van gasketels aan banden te leggen en wat dat voor kansen voor de koeltechnische bedrijven biedt.

Kijk hier voor de data van de komende kringbijeenkomsten. Meld u aan en praat mee!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?