26 januari 2018 1 min

Na 9 jaar voor NVKL en FME gewerkt te hebben, gaat Coen van de Sande de organisatie verlaten. Coen gaat aan de slag bij het Rijksvastgoedbedrijf. Hij gaat zich daar onder andere bezighouden met verduurzaming en circulariteit van de vastgoedportefeuille.
We zijn Coen dankbaar voor zijn enorme inzet voor de NVKL in de afgelopen jaren. Mede door Coen is de NVKL er in geslaagd om het kenniscentrum van de koudetechniek en klimaatbeheersing en een belangrijke gesprekspartner van de overheid te worden. Ook heeft hij, als vice-president en voorzitter van de Energy en PED task forces, een grote rol gespeeld in de positionering en ontwikkeling van onze Europese koepelorganisatie AREA.

Coen begint op 2 april as. aan zijn nieuwe baan, tot die tijd zal hij zich nog als vanouds inzetten voor de NVKL. We wensen Coen alle geluk en succes voor de toekomst!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?