12 januari 2018 1 min

Ben jij toe aan een professionele uitdaging?
Ga aan de slag als monteur of servicemonteur in de koude- en klimaattechniek! Kom dan naar de open dag van Opleidingscentrum Go°.Werken in de koude- en klimaattechnische sector is gevarieerd. Een monteur installeert, repareert en onderhoudt bijvoorbeeld ijsbanen en skipistes, koel- en vrieshuizen of koelvitrines in horeca en supermarkten. Maar daar houdt de koudetechnische wereld niet op. Bijna geen product in de wereld is gemaakt zonder techniek uit de koude- of klimaatsector, zelfs vliegtuigen en schepen!
Waarom kiezen voor carriere in de koudetechniek?
– Een gevarieerde en leuke branche om in te werken
– Volop carrièrekansen en baanzekerheid
– Opleiding bestaat uit 80% praktijk 20% theorie
– Goed salaris

Opleidingscentrum GO°
Een goed opgeleide monteur moet tegenwoordig aan veel eisen voldoen. Naast actuele vakkennis en een flinke dosis motivatie wordt er ook verwacht dat de monteur op een klantgerichte en professionele wijze met de klant omgaat. Opleidingscentrum GO° verzorgt al jaren verschillende BBL-opleidingen in de koude- en klimaattechniek. De opleidingen worden gegeven op alle mbo-niveaus. Onze trainers komen uit de beroepspraktijk en spreken dezelfde taal als uw monteurs.

Waarom kiezen voor de beroepsopleidingen van Opleidingscentrum GO°?
– Actuele vakkennis van de koude- en klimaattechniek
– Een klantgerichte en professionele monteur
– Kennis direct toepasbaar in de praktijk
– 80% praktijk en 20% theorie
– Een groot aantal subsidiemogelijkheden

Opleidingscentrum GO° biedt de volgende BBL opleidingen aan
– Airco/warmtepompmonteur – niveau 2
– Monteur Koude- en klimaatsystemen – niveau 2
– Servicemonteur koude- en klimaatsystemen – niveau 3
– Eerste Monteur koude- en klimaatsystemen – niveau 3
– Technicus maintenance koude- en klimaatsystemen – niveau 4
– Systeemontwerper koude- en klimaatsystemen – niveau 4

Open dag 
Het Expertisecentrum Koudetechniek in Ede organiseert 20 januari 2018 een OPEN DAG. Tussen 10:00 en 13:00 uur zijn onze trainers en opleidingsexperts aanwezig om bedrijven en toekomstige deelnemers te informeren. Daarnaast zullen er rondleidingen worden gegeven door het unieke expertisecentrum. De OPEN DAG vindt plaats bij uitvoeringspartner Aeres Tech aan de Zandlaan 29 in Ede. Aanmelden voor de OPEN DAG kan via www.opleidingscentrum-go.nl/OpenDag

Check voor meer informatie ook ons YouTube-kanaal!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?