26 oktober 2023 1 min

Alle ins en outs over de herziene F-gassenverordening

Op 5 oktober is er een akkoord bereikt over de herziening van de F-gassenverordening. Dit akkoord heeft een grote impact op onze branche, waarbij snel handelen cruciaal is om tijdig aan de verschillende aanscherpingen die zijn opgenomen in deze herziening  te kunnen voldoen. Om onze lidbedrijven alle ins en outs mee te geven en voor te bereiden op de wijzigingen en zodat zij ook hun klanten tijdig en volledig kunnen informeren, organiseren wij in oktober en november door het land diverse regiobijeenkomsten. Er is voldoende gelegenheid om vragen te stellen.

NVKL zit boven op dit dossier en werkt via het subsidieproject ‘Leren en ontwikkelen voor een duurzame transitie’ aan een onderwijsprogramma om nieuwe en bestaande vakmensen van de juiste kennis en vaardigheden te voorzien. Onderdelen van dit programma zijn het opzetten van een nieuw certificeringsproces, het ontwikkelen van nieuwe leermiddelen en het inrichten van een nieuwe toetsings- en examineringsproces. Wil jij invloed uitoefenen op een van deze onderdelen van het programma? Kom dan naar een van onze regiobijeenkomsten en geef je input!

Je kunt je nu aanmelden

Programma

17:30 | NVKL-diner

19:00 | Welkom en algemene update NVKL en positionering – door Coen van de Sande

19:15 | Herziening F-gassenverordening: wat staat er in de herziening en waarom? – door Rijkswaterstaat

19:35 | Herziening F-gassenverordening: wat betekent dit voor de leden? – door Zohar Tzur

20:00 | Pauze

20:15 | Leren en ontwikkelen voor een duurzame transitie – door Brenda Witzier

20:40 | Opleiden voor de koudemiddelentransitie – door Opleidingscentrum GO°

20:50 | Examineren voor de koudemiddelentransitie – door STEK

21:00 | Borrel

Schrijf je nu in en verzeker jezelf van een plekje bij jou in de buurt.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?