27 september 2023 1 min

Na een intensief en leerzaam opleidingstraject konden op vrijdag 22 september de welverdiende diploma’s worden uitgereikt. Veertien monteurs namen onder toeziend oog van partners, familie en werkgevers hun diploma airco/warmtepompmonteur, monteur koude- en klimaatsystemen of servicemonteur koude- en klimaatsystemen in ontvangst. De werkgevers die dit mogelijk hadden gemaakt werden ook nog even in het zonnetje gezet, een groot gedeelte van de opleiding vindt namelijk op het werk plaats. De docenten Charles Noordhoorn Boelen, Michel van Bronkhorst en Ansjeliek Koolbergen spraken alle gediplomeerden nog persoonlijk toe. Wij feliciteren alle gediplomeerden met deze mooi prestatie en wensen hen een mooie (voortzetting van hun) carrière in de koude- en klimaattechniek toe!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?