31 augustus 2023 1 min

Op 30 augustus was de 1e school/ introductiedag van de 1e jaars BBL-studenten voor de niveau 2 opleidingen in de koude & klimaatopleidingen bij Techniek College Rotterdam. De groep bestaat uit 15 studenten die verdeeld zijn over de niveau 2 opleidingen Monteur Koude & Klimaat systemen én Airco Warmtepomp Monteur.
Introductie
De deelnemers en docenten zijn gestart met een persoonlijke kennismaking waarna in het tweede gedeelte van de ochtend het NVKL Play It COOL! spel gespeeld is, waarmee op een ontdekkende wijze kennis gemaakt kon worden met verschillende functies, installaties en klanten in de koude- en klimaatsector. De 20 aanwijzingen waren verdeeld over twee praktijklokalen. In vier groepen van 3-4 personen zijn de studenten aan het “puzzelen” geslagen. Op allerlei creatieve manieren hebben ze de opdracht in goede orde voltooid. Samenwerking was de rode draad om tot het gewenste resultaat te komen. Alle 15 deelnemers hebben een baan en zullen in de komende periode al werkend en lerend zich in hun nieuwe beroep gaan bekwamen.

Wij wensen hen daarbij veel succes en plezier én welkom in de branche!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?