7 augustus 2023 1 min

De opleiding Post-hbo Koudetechniek start op 25 september a.s.
Er zijn nog een paar plaatsen vrij. Vóór de start vinden de intakegesprekken plaats en twee weken voorafgaand aan de start is een opfriscursus wiskunde gepland die voor bijna iedereen heel nuttig is! Dus op tijd aanmelden is belangrijk.

In de huidige cursus Post-HBO Koudetechniek zijn de afstudeerprojecten ingeleverd. De 21 deelnemers bereiden zich nu voor op de eindpresentatie, ook op 25 september. Dat is precies het startpunt van de nieuwe opleiding. Dit geeft een goed beeld van het eindresultaat van de opleiding en wat je daar allemaal in gaat leren.

Meer informatie en aanmelden

Je kunt natuurlijk ook altijd een mail sturen naar cursus@posthbokoudetechniek.nl

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?