22 juni 2023 1 min

In het weekend van 10 en 11 juni tikte de thermometer in De Bilt voor het eerst de 30 graden aan. Met deze weersvoorspellingen voor de boeg en de zojuist bekende airco verkoopcijfers over het jaar 2022, bracht NVKL op 9 juni een persbericht naar buiten over de stijgende vraag naar airconditioning, de veranderende wetgeving en het kiezen voor zekerheid met een NVKL-erkende installateur.

Persbericht

Het persbericht werd verstuurd naar de bij de NVKL bekende vakmedia. Eerder die week werd NVKL al door diverse media gebeld over de airco verkoopcijfers. Mede door het snelle schakelen met een aantal van onze leden, hebben we een goed beeld verkregen van de verkoopcijfers van de afgelopen jaren en konden we ook al een inkijkje in de eerste vijf maanden van 2023 geven. Ons persbericht werd zowel door vakmedia als landelijke media opgepakt en onze projectmanagers werden in aanloop naar het tropische weekend regelmatig gebeld voor toelichting.

Hieronder tref je de publicaties naar aanleiding van ons verstuurde persbericht:

RTL nieuws

AD

Het Parool

Voorburgs Dagblad

Vakblad Warmtepompen

Welingelichte Kringen

Daarnaast werden we met een artikel vermeld in de fysieke uitgaven van het AD en Bouw Magazine.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?