9 juni 2023 1 min

Op 2 juni kwam een groep NVKL-leden bijeen op de Veluwe voor het jaarlijkse NVKL Ledenevent. We hadden het getroffen met het weer, waardoor we de gehele middag buiten met elkaar hebben doorgebracht. Na de lunch werden er drie groepen gevormd. De ene helft mocht een leuke wandeling afleggen door de bossen en tegelijkertijd het spel klootschieten spelen. De andere groep werd verdeeld om een mooie route op een tandem te fietsen of deze al rijdend op een E-chopper af te leggen. Na een korte pauze werden de groepen gewisseld, waardoor iedereen aan het einde aan twee activiteiten had deelgenomen. Hierna vond een prijsuitreiking voor het team met de minste worpen bij het klootschieten plaats. Team 3 ging ervandoor met de winst! Gefeliciteerd Kees, Richard, Arjan, Jan, Alëna en Peter! Alle tactieken en ervaringen werden na afloop in de zon doorgesproken onder het genot van een hapje en een drankje.

Iedereen bedankt voor zijn of haar komst! Kon je er niet bij zijn? Bekijk hieronder de foto’s en zie wat jij helaas hebt moeten missen.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?