9 juni 2023 1 min

Onze branche is op zoek naar goede vakmensen. (Zij-)instromers komen dan goed van pas. Maar deze vakmensen werven is gemakkelijker dan ze behouden. Uit cijfers blijkt namelijk dat (zij-)instromers vaker dan gemiddeld uitstromen. Veel nieuwe medewerkers stappen in de eerste twee jaar over naar een ander bedrijf of een andere sector. Dat maakt de start zo belangrijk en daarbij kan een goed voorbereid sollicitatiegesprek het verschil maken.

Daarom lanceert Wij Techniek deze week de campagne HouVast in de techniek. Dit doet het ontwikkelingsfonds voor de installatiebranche door bedrijven te helpen om de beste en meest gemotiveerde kandidaten te vinden. Zo haal je het maximale uit een eerste kennismakingsgesprek met een (zij-)instromer. Op de website biedt Wij Techniek jou tools en adviezen aan voor een blijvende klik tussen mogelijke vakmensen en de branche.

Klik hier voor meer informatie over de campagne

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?