14 april 2023 1 min

Van 6 t/m 10 april organiseerde NVKL een leuke winactie op LinkedIn, Facebook en Instagram. Aan alle volgers werd gevraagd om het aantal paaseitjes in de NVKL-paasvaas te raden. Meedoen kon heel gemakkelijk door het getal in de comments achter te laten. Hiermee maakten deelnemers kans op een leuk borrelpakket!

Winactie

Volgers deden massaal mee met onze winactie. Zo werd onze post 127 keer gedeeld, waren er maar liefst 1330 reacties van deelnemers en werd onze post 2377 keer geliked! Bovendien leverde deze actie ons veel nieuwe volgers op.

Promotie via social media

NVKL wil vaker inspelen op de actualiteit en op creatieve wijze een link met koudetechniek maken. Eerder brachten we al het proces van de roos vanaf het plukken tot aan de winkel in beeld op Valentijnsdag. Volg ons op de socialmediakanalen om onze volgende acties niet te missen!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?