14 april 2023 1 min

De locatie van het NVKL paviljoen op de VSK 2024 is bekend. Door de nieuwe indeling van de hallen heeft er een verschuiving plaatsgevonden. NVKL staat nu met het ledenpaviljoen in hal 10 (zie plattegrond).

Stands

Er zijn 10 stands van 12 m2 beschikbaar op het paviljoen en er is nog voldoende ruimte om met een eigen stand rondom het plein te komen staan. We nemen je dan ook mee in de communicatie rondom het ledenpaviljoen en je maakt gebruik van de aandacht die we trekken met alle activiteiten op het plein. Mocht je geïnteresseerd zijn, neem dan contact op via karin@nvkl.nl of 06-21806237 of geef het direct aan bij de Jaarbeurs.

Interesse?

Er wordt gewerkt aan een financieel voorstel voor de 12 m2 stands op het paviljoen zelf. Je kunt je interesse alvast kenbaar maken via karin@nvkl.nl. Standhouders van de vorige editie krijgen automatisch bericht als er een definitief voorstel is.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?