14 april 2023 1 min

Op 2 juni vindt op de prachtige Veluwe het NVKL Ledenevent 2023 plaats! Wij gaan er met elkaar een leuke, actieve middag van maken. Uiteraard is er ook genoeg tijd ingeruimd om met elkaar bij te praten. We starten de middag met een lunch. Vervolgend gaan we in twee rondes (roulerend, iedereen doet beide activiteiten) klootschieten en kies je daarnaast of je met een tandem of E-chopper een leuke route over de Veluwe rijdt. We eindigen de middag met een borrel én prijsuitreiking.

Programma

12:00 | Ontvangst met broodjeslunch/kroket
13:00 | Start programma – ronde 1
15:00 | Pauze met drankje
15:15 | Vervolg programma – ronde 2
17:15 | Borrel en prijsuitreiking
18:00 | Vertrek

Op locatie (SOS Events, Uddel) is voldoende parkeergelegenheid.

Dit event wordt georganiseerd voor alle contactpersonen van NVKL. Dit betreft een specifieke groep die wij via een aparte mailing hebben uitgenodigd.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?