31 maart 2023 1 min

Studentendiner

Het walking diner dat georganiseerd werd door de Eindhovense Studenten Roeivereniging Thêta was een groot succes. Er waren 40 masterstudenten aanwezig die op informele wijze kennis konden maken met vier verschillende bedrijven en organisaties, waaronder 3 vertegenwoordigers namens de NVKL-lidbedrijven. Tijdens het viergangendiner spraken de drie vertegenwoordigers van NVKL steeds met wisselende groepen van 10 studenten over de mogelijkheden binnen de koude- en klimaattechniek. De deelnemers kregen allen de nieuwe landkaart met hbo/wo stageplaatsen bij NVKL-lidbedrijven in de koude- en klimaattechniek mee.

De leden van de roeivereniging waren zeer te spreken over de deelname van NVKL aan het diner en meerdere studenten hebben aangegeven geïnteresseerd te zijn in het leren over de koude- en klimaattechniek voor toekomstige stages of afstudeeropdrachten. Zij waren verrast over de vele mogelijkheden die onze branche te bieden had. Al met al was het een geslaagde avond waarbij er niet alleen genoten werd van lekker eten en drinken, maar ook waardevolle contacten werden gelegd en interessante informatie werd uitgewisseld.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?