10 maart 2023 1 min

Opleidingscentrum GO° geeft op dinsdag 21 maart en dinsdag 23 mei de training Koudetechniek voor niet koudetechnici.

Tijdens deze training worden de meest voorkomende onderdelen van een koudesysteem behandeld en leer je de basisprincipes kennen waarop koudetechniek is gebaseerd. Zo heb je na afloop van de training algemene kennis over de technische termen en kun je je er iets bij voorstellen wanneer deze termen door collega’s om je heen worden gebruikt. De training is hierom vooral handig voor personen die geen koudetechnische opleiding hebben gevolgd maar wel werken voor een koudetechnisch bedrijf zoals bijvoorbeeld een receptioniste, administratief medewerkers, medewerkers op de afdeling planning etc.

De volgende onderwerpen worden tijdens de training behandeld:

uitleg van verschillende basisbegrippen;
uitleg van het koudesysteem en de koudemiddelen;
toelichting over de werking van de componenten in een koudesysteem;
toepassing van de koudetechniek;
wetgeving en voorschriften.

Let op: Er zijn slechts 10 plaatsen per training beschikbaar dus wees er snel bij! Ga naar opleidingscentrum GO° en meldt je aan.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?