1 maart 2023 1 min

Op 9 maart en 8 juni van 14:00 – 19:00 uur organiseren de gezamenlijke opleidingsbedrijven in de installatie- en elektrotechniek open dagen op zo’n 40 locaties in heel Nederland. Tijdens de open dagen staat beleving centraal. Leerlingen en studenten hoeven niet alleen te luisteren en te kijken, maar kunnen juist ook zelf aan de slag. Alle gereedschappen en materialen zijn op de locaties aanwezig, zodat leerlingen kennis kunnen maken met de installatie- en elektrotechniek. De voordelen van de open dagen zijn:

Leerlingen ontdekken de opleidings- en werkmogelijkheden.
Ze komen erachter dat ze werken en leren kunnen combineren, zodat ze direct geld kunnen verdienen.
Ze horen meer over het werken in een innovatieve en duurzame sector.

NVKL werkt nauw samen met de opleidingsbedrijven en verspreid op de open dagen een landkaart waarin mbo-leerlingen kunnen zien welke NVKL-leerbedrijven op zoek zijn naar leerling-monteurs.

Lees hier meer over de open dagen.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?