1 maart 2023 1 min

Op donderdag 30 maart organiseren NVKL, KNVvK, STEK, Opleidingscentrum GO° en Stichting Post HBO Koudetechniek voor het tweede jaar op rij het event Cooling Matters. Een van de onderdelen van de middag wordt een netwerkplein waar bezoekers voor, tijdens en na het programma in gesprek kunnen gaan met een vijftal leveranciers en fabrikanten die een deel van het event sponsoren. De bedrijven die je hier kunt ontmoeten, zijn:

Benegas
Carrier
Celsis
Coolmark
Fieldpiece

Benegas en Coolmark sponsoren de borrel en de hapjes en drankjes gedurende de middag.

Heb jij als bedrijf ook interesse om sponsor te worden van het Cooling Matters event? Bekijk dan hier de mogelijkheden.
Ben jij er ook bij?
Het thema van dit jaar is: Cooling Matters – Samen aan de slag met CO₂-reductie. Het evenement vindt plaats in De Hall in Woerden van 13:30 – 18:00 uur en is kosteloos. De middag bestaat uit een plenair programma met interessante sessies afgewisseld met concrete en inspirerende voorbeeldprojecten. Kom meer te weten over de PINCH-analyse bij het installeren van een warmtepomp, het transkritisch en subkritisch gedrag van een supermarkt-gaskoeler en doe kennis en inspiratie op met een voorbeeldproject over innovatie en CO2-reductie. Verzeker jezelf van een plekje op 30 maart en meld je nu aan!

Voor meer informatie of als je je wil aanmelden ga je naar onze website.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?