14 februari 2023 1 min

Op maandag 26 juni 2023 wordt wereldwijd stilgestaan bij het belang van koeling, airconditioning en warmtepompen tijdens de internationale Dag van de Koeling. NVKL wil samen met lidbedrijven en scholen op deze dag extra aandacht vragen voor dit mooie vak en hier zoveel mogelijk leerlingen bekend mee maken.

Wij roepen daarom onze leden op om op deze dag op een school een gastles te geven en het gloednieuwe Play it COOL! spel te spelen. Zo vragen we niet alleen aandacht voor het vak, maar komen er mede door dit initiatief hopelijk ook weer nieuwe koeltechnische talenten bij!

Kijk hier voor meer informatie en meld je aan
Arbeidsmarkttoolkit
Via de arbeidsmarkttoolkit (onder het kopje promotiemiddelen) kun je de gastles downloaden en het spel bestellen.

Doe ook mee en promoot het werken in onze branche en jouw bedrijf!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?