3 februari 2023 1 min

Als je aan het hoofd van een onderneming staat en keuzes moet maken, kan het waardevol zijn om te sparren met iemand die met dezelfde uitdagingen te maken heeft gehad en/of ruime ervaring heeft met het leiding geven aan een koeltechnische organisatie. NVKL biedt kosteloos alle A- en B-leden de mogelijkheid om een sparringpartner (mentor) in te schakelen.
Sparren
Ben je aan het nadenken over welke kant je met je bedrijf op wil? Of zou je graag een bepaalde ontwikkeling of verandering willen doorvoeren? Onze mentoren hebben ook aan het hoofd van een koeltechnische onderneming gestaan en weten wat je doormaakt. Zij gaan graag het gesprek met je aan, waarin zij hun kennis en ervaringen delen en een neutraal klankbord voor je zijn.
Meer informatie
Ben je benieuwd naar de dienstverlening en wil je weten welke mentoren voor je klaar staan? Bekijk dan onze pagina over het NVKL Mentortraject en meld je aan!

Meld je hier aan voor het mentortraject

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?