26 januari 2023 1 min

Van 27-31 maart vindt er een handelsmissie naar Taiwan plaats. De handelsmissie staat volledig in het kader van de Cold Chain sector, een interessante zakelijke kans voor NVKL-leden dus.

Taiwan kweekt veel groenten, fruit en bloemen maar de huidige agri-logistiek van het land kan de hoeveelheden niet aan. Taiwan wil meer verse producten exporteren naar andere Aziatische landen en zelfs naar Europa. Door de grotere vraag naar lokale en exportgoederen van hoge kwaliteit moeten producten langer vers worden gehouden.  De Taiwanese overheid € 415,8 miljoen uitgetrokken voor de investering in koelketensystemen. Het gaat onder meer om investering in:

Luchtconditionering
Koeltechniek
Vervoer en opslag
Verwerking, verpakking en sortering (van groenten, fruit en bloemen)

Deze investering biedt kansen voor Nederlandse ondernemers in de sector. Zie jij een kans om zaken te doen in Taiwan en het bereik van je bedrijf verder uit te breiden? Aanmelden voor de handelsmissie kan tot 27 februari.

Bekijk de flyer en bezoek de website van de RVO voor meer informatie.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?