23 januari 2023 1 min

Voorafgaand aan het kerstreces en bij de Kerstborrel, wilde Freddomatic de medewerkers eens uitdagen met een gezellige teamwerksessie. Zij gebruikten daarvoor het nieuwe NVKL spel “Play it COOL!”. Het was een groot succes en de onderlinge strijd om de winst was voelbaar. Een van de medewerkers nam het spel zelfs graag mee naar huis om ook in de Kerstvakantie de branchekennis eens wat op te vijzelen. En zo blijkt het Play it COOL! spel ook voor volwassen nog een leuke uitdaging. Dat zijn natuurlijk leuke initiatieven en toepassingen van dit NVKL-spel!

Het spel is gemaakt voor onze lidbedrijven om op scholen en bij events te gebruiken om zo jongeren of zij-instromers op een leuke manier kennis te laten maken met de functies, installaties en klanten in de koude-, warmtepomp en klimaattechniek.

Play it COOL! is voor NVKL lidbedrijven gratis op te vragen via de webshop van NVKL.
De gastles die er bij gebruikt kan worden is te downloaden via de arbeidsmarkttoolkit van NVKL.

https://www.nvkl.nl/wp-content/uploads/2023/01/IMG_8152_Brenda-Witzier-300×225.jpg

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?