16 december 2022 1 min

NVKL organiseert op donderdag 19 januari van 08:30 – 09:30 uur een online themabijeenkomst over de gewijzigde NVKL Algemene Voorwaarden. Deze treden per 1 januari 2023 in werking. Tijdens de bijeenkomst gaat Lindsay Hopmans, FME-advocaat, in op de wijzigingen in de NVKL-voorwaarden voor consumententransacties en verkoop-, leverings-, montage- en onderhoudsvoorwaarden.

De bestaande voorwaarden dateren van 2015 en 2016. Aangezien de regels voor zowel consumenten als bedrijfsmatige gebruikers zijn gewijzigd, was een aanpassing van de voorwaarden gewenst. De afgelopen maanden heeft een werkgroep bestaande uit vertegenwoordigers van NVKL-leden gewerkt aan de aanpassingen van beide voorwaarden, met ondersteuning van Lindsay Hopmans. Dit heeft geleid tot gewijzigde leveringsvoorwaarden die begin januari met de leden gedeeld worden. Lees voor nu alvast de belangrijkste wijzigingen in beide voorwaarden.

Meld je aan voor de online themabijeenkomst en ontdek om welke wijzigingen en gevolgen het gaat.

Meld je hier aan

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?