16 december 2022 1 min

Wist je dat de kans dat jij als bedrijf gehackt wordt, 1 op 5 is? En dat de schade per jaar ruim 10 miljard euro is? Steeds meer bedrijven in de technologische sector worden slachtoffer van cyberaanvallen. NVKL organiseert daarom een online themabijeenkomst over cyberweerbaarheid op dinsdag 31 januari van 08:30 – 09:30 uur. Tijdens de sessie praten we je bij over het belang en de urgentie van een goede cyberbeveiliging, trends en ontwikkelingen en last but not least wat je zelf nu concreet kunt doen om cyberveiliger te werken. Zo verklein je de kans dat je beperkte toegang tot je eigen systemen hebt, er data wordt gestolen of je systemen volledig worden platgelegd.
Platform Samen Digitaal Veilig
NVKL verleent leden kosteloos toegang tot het Platform Samen Digitaal Veilig. Hier kun je zelf de eerste stappen zetten naar een veilige digitale omgeving voor jouw bedrijf. Als lid krijg je toegang tot een online stappenplan en veiligheidsdashboard en worden er opleidingsvideo’s beschikbaar gesteld voor zowel leidinggevenden als medewerkers. Neem deel aan de bijeenkomst en ontdek hoe jij hier als bedrijf gebruik van kunt maken.

Meld je hier aan

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?