9 december 2022 1 min

Steeds meer bedrijven worden slachtoffer van cyberaanvallen. Ze zijn uit op je klantgegevens, je back-up en je geld. Genoeg redenen om je bedrijf cyberweerbaar te maken! NVKL helpt je graag in dit proces door je kosteloos toegang te geven tot het platform Samen Digitaal Veilig. Hier kun je direct de eerste stappen zetten naar een veilige digitale omgeving voor jouw bedrijf. Via dit platform krijg je als lid toegang tot een online stappenplan met veiligheidsdashboard én opleidingsvideo’s voor jezelf en je medewerkers.
Zet de eerste stappen
Samen Digitaal Veilig helpt je met het slim invoeren van een paar simpele maatregelen die jouw digitale veiligheid snel verhogen! Je doet dat niet alleen; ook je medewerkers en je IT-leveranciers spelen een belangrijke rol, bijvoorbeeld als je een deel van jouw IT aan hen hebt uitbesteed. Alle resultaten komen samen in een overzichtelijk dashboard; zo weet je precies waar je mee aan de slag moet!

Ontdek de mogelijkheden

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?