8 december 2022 1 min

NVKL werkt aan het verhogen van het niveau van vakbekwaamheid in de branche. Met de NVKL-erkenningsregeling ontvangt een opleider, die voldoet aan de eisen en minimaal één NVKL erkende opleiding heeft, het certificaat ‘NVKL-erkende opleider’. Daarnaast ontvangen zij een bijlage voor elke erkende opleiding. Aan de hand van dit keurmerk kunnen opleiders en opleidingen opgevoerd worden in het STAP-register.

Opleidingscentrum GO° is de eerste opleider die een volledige aanvraag heeft ingediend voor ACB- en F-gassenopleidingen. De opleider is gescreend door KIWA en bevestigd door de NVKL-erkenningscommissie. Tijdens de NVKL Algemene Ledenvergadering ontving Jenny van den Bovenkamp, directeur van Aeres Tech, uit handen van Brenda Witzier het certificaat NVKL-erkende opleider voor Opleidingscentrum GO°. Naast een certificaat voor NVKL-erkende opleider heeft GO° ook certificaten ontvangen voor een aantal NVKL-erkende opleidingen. NVKL feliciteert GO° met deze mooie prestatie.

https://www.nvkl.nl/wp-content/uploads/2022/12/GO-NVKL-erkende-opleider_Michelle-Hoogsteen-1-300×297.jpg

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?