10 november 2022 1 min

De personeelstekorten in de koeltechniek kunnen we aanpakken door het binnenhalen en opleiden van zij-instromers. Diverse opleiders bieden hier trajecten voor aan.

Wij Techniek TeamWork Servicepunt

Wij Techniek biedt ondersteuning met het ‘Wij Techniek TeamWork Servicepunt’. Informeer jezelf over de mogelijkheden via de volgende websites:

Starten in de Techniek Routekaart en leidraden

TeamWork

Het Wij Techniek TeamWork Servicepunt organiseert ook iedere maand online bijeenkomsten voor mensen die zich als zij-instromers willen oriënteren op een baan in de technische installatiesector. De eerstvolgende bijeenkomsten zijn op 22 november en 8 december. Wil je hier als bedrijf aan meewerken? Meld je dan bij het servicepunt, de contactgegevens staan op de website van Wij Techniek!

Geinteresseerd? Ga naar de website van Wij Techniek

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?